Projektowanie hal stalowych, wykonanie i serwis – kontakt

Dane firmowe

Firma Profix jest w Polsce czołowym wykonawcą kompleksowych projektów hal stalowych oraz ich realizacji. Nasze usługi obejmują generalne wykonawstwo obiektów od rozpoznania terenu po wykończenie „pod klucz”. Starannie dobieramy podwykonawców oraz prowadzimy nadzór nad każdym etapem budowy. Siedziba firmy Profix znajduje się w Krakowie przy ulicy Lipskiej 16. Zapraszamy do naszego biura codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16. Zachęcamy też do kontaktu telefonicznego i za pomocą poczty elektronicznej.

 

NIP:   678-005-20-78,

REGON: 350524775,

KRS: 0000598286

Dane teleadresowe

Adres firmy:

ul. Lipska 16, 30-721 Kraków

Biuro – kontakt :

tel: 12 653 04 21 , 12 653 04 23
fax: 12 653 04 25

Email:

profix@profix.krakow.pl

Zapraszamy :

Poniedziałek – Piątek w godzinach: 8-16

Formularz kontaktowy

Wyślij wiadomośćclear

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.profixhale.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFIX SP. Z O.O. SP.K., Lipska 16 30-721 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem ktargosz@profix.krakow.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny

Dane kontaktowe:

ZARZĄD

Krzysztof Targosz

Wiceprezes Zarządu

Krzysztof Targosz
mail: ktargosz@profix.krakow.pl

ZARZĄD

Tadeusz Targosz

Wiceprezes Zarządu

Tadeusz Targosz
tel: +48 531-50-68-93
mail: tatargosz@profix.krakow.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Krzysztof Piech

Dyrektor Handlowy
oddział Kraków

Krzysztof Piech
tel: +48 501-24-26-87
mail: kpiech@profix.krakow.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Janusz Łasocha

Dyrektor Techniczny

Janusz Łasocha
tel: +48 531-38-48-65
mail: jlasocha@profix.krakow.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

łukasz wach

Kierownik budowy

Łukasz Wach

tel. 531-50-63-18
mail. lwach@profix.krakow.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Dawid Mucha

Kierownik Budowy

Dawid Mucha
tel: +48 604-58-85-22
mail: dawid.mucha@profix.krakow.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

bartłomiej Barglik

Kierownik Budowy

Bartłomiej Barglik
tel: +48 533-30-78-75

mail: bbarglik@profix.krakow.pl

DZIAŁ ZAOPATRZENIA

Marek Targosz

Kierownik ds. Zaopatrzenia

Marek Targosz
tel: +48 502-33-46-63
mail: mtargosz@profix.krakow.pl

DZIAŁ FINANSOWY

Joanna Targosz

Specjalista ds.Finansów

Joanna Targosz
mail: joanna.targosz@profix.krakow.pl

DZIAŁ FINANSOWY

profix zespół_2

Główna Księgowa

Angelika Krzeczek
mail: angelika.krzeczek@profix.krakow.pl

BIURO

Jagoda Wincenta

Biuro – Sekretariat

Jagoda Wincentak
tel: +48 12-653-04-21
mail: profix@profix.krakow.pl

Siedziba - Kraków