займ на карту займ на карту срочно без отказа

Projekty i budowa hal stalowych. PROFIX

PROFIX to firma specjalizująca się w projektowaniu i budowie hal stalowych. Oferujemy kompleksową budowę obiektów przemysłowych opartych na prefabrykowanych konstrukcjach stalowych. Od wstępnego pomysłu, poprzez koncepcję i kompletny projekt, na hali wykończonej „pod klucz” kończąc. Projektujemy i budujemy hale magazynowe, produkcyjne, targowe, handlowe i biurowe. Za sprawą użycia nowoczesnych technologii, wszystkie budowane przez nas hale wyróżniają się najwyższą jakością wykonania.

 

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz realizacją 450 inwestycji obejmujących projektowanie oraz generalne wykonawstwo hal stalowych. Wszystkie nasze projekty, które tworzymy optymalizujemy pod kątem indywidualnych potrzeb Inwestora. Bierzemy pod uwagę przeznaczenie obiektu, oczekiwane wymiary i na podstawie tych informacji dopasowujemy najlepsze rozwiązania konstrukcyjne, rozstaw słupów oraz obudowę i wyposażenie dodatkowe hali stalowej.

Dysponujemy własnymi ekipami montażowymi oraz sprzętem niezbędnym do realizacji każdej, nawet najbardziej skomplikowanej hali. Nasze budynki wyróżniają się:

  • Niskim kosztem
  • Krótkim czasem budowy
  • Lekkością konstrukcji
  • Dużą rozpiętością przy niewielkiej liczbie podpór

Oferujemy projektowanie i konstrukcję hak stalowych, nadzór generalnego wykonawstwa orz serwis hal stalowych. Zależy nam na bliskich relacjach z naszymi klientami, w tym celu realizujemy ich pomysły, a także dostosujemy projekty do wymagań. Ponadto prowadzimy bloga, na którym dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Omawiamy dokładne zadanie generalnego wykonawcy oraz dokonujemy charakterystyki naszych prac.

Zaprojektujemy i zbudujemy Twoją halę. Zapraszamy!