Informacje kontaktowe

Firma Profix jest czołowym w Polsce wykonawcą kompleksowych projektów hal stalowych oraz ich realizacji. Siedziba firmy Profix znajduje się w Krakowie przy ulicy Lipskiej16. Zapraszamy do naszego biura codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16.

NIP:   678-005-20-78, REGON: 350524775, KRS: 0000095957

Adres firmy:

ul. Lipska 16, 30-721 Kraków

Biuro – kontakt :

tel: 12 653 04 21 , 12 653 04 23
fax: 12 653 04 25

Email:

profix@profix.krakow.pl

Zapraszamy :

Poniedziałek – Piątek w godzinach: 8-16

Formularz kontaktowy

Wyślij wiadomośćclear

Kontakty ze specjalistami

Biuro Kraków

Jagoda Wincentak  _ biuro oddział KRAKÓW

tel: +48 12-653-04-21,
mail: profix@profix.krakow.pl

Dział Zaopatrzenia

Marek Targosz  _ zaopatrzenie oddział KRAKÓW

tel: +48 502-33-46-63,
mail: mtargosz@profix.krakow.pl

Dział Handlowy

Krzysztof Targosz  _ handlowiec oddział KRAKÓW

tel: +48 531-53-12-23,
mail: ktargosz@profix.krakow.pl

Krzysztof Piech _handlowiec oddział KRAKÓW

tel: +48 501-24-26-87,
mail: kpiech@profix.krakow.pl

Tadeusz Adam Targosz _ handlowiec oddział KRAKÓW

tel: +48 531-50-68-93,
mail: tatargosz@profix.krakow.pl

Jarosław Wawrzyk  _ handlowiec oddział KRAKÓW

tel: +48 792-79-67-00,
mail: jaroslaw.wawrzyk@profix.krakow.pl

Marek Jurewicz _ dyrektor handlowy oddział GDAŃSK

tel: +48 531-40-28-10
mail: mjurewicz@profix.krakow.pl

Dział Techniczny

Janusz Łasocha – kierownik budowy:

tel: +48 531-38-48-65, mail: jlasocha@profix.krakow.pl

Dawid Mucha – Kierownik budowy:

tel: +48 604-58-85-22, mail: dawid.mucha@profix.krakow.pl

Bartłomiej Barglik – Kierownik budowy:

tel: +48 533-30-78-75, mail: bbarglik@profix.krakow.pl

Łukasz Wach  – Kierownik budowy:

tel: +48 531-50-63-18, mail: lwach@profix.krakow.pl

 

Dział Finansowy

Joanna Targosz

mail: joanna.targosz@profix.krakow.pl

Siedziba - Kraków