Wykonawstwo i serwis hala stalowych – Kontakt

Dane firmowe

Firma Profix jest czołowym w Polsce wykonawcą kompleksowych projektów hal stalowych oraz ich realizacji. Siedziba firmy Profix znajduje się w Krakowie przy ulicy Lipskiej16. Zapraszamy do naszego biura codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16.

 

NIP:   678-005-20-78,

REGON: 350524775,

KRS: 0000598286

Dane teleadresowe

Adres firmy:

ul. Lipska 16, 30-721 Kraków

Biuro – kontakt :

tel: 12 653 04 21 , 12 653 04 23
fax: 12 653 04 25

Email:

profix@profix.krakow.pl

Zapraszamy :

Poniedziałek – Piątek w godzinach: 8-16

Formularz kontaktowy

Wyślij wiadomośćclear

Dane kontaktowe:

ZARZĄD

Krzysztof Targosz

Wiceprezes Zarządu

Krzysztof Targosz
mail: ktargosz@profix.krakow.pl

ZARZĄD

Tadeusz Targosz

Wiceprezes Zarządu

Tadeusz Targosz
tel: +48 531-50-68-93
mail: tatargosz@profix.krakow.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Krzysztof Piech

Dyrektor Handlowy
oddział Kraków

Krzysztof Piech
tel: +48 501-24-26-87
mail: kpiech@profix.krakow.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Jarosław Wawrzyk

Specjalista ds. Sprzedaży
oddział Kraków

Jarosław Wawrzyk
tel: +48 792-79-67-00
mail: jwawrzyk@profix.krakow.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Janusz Łasocha

Dyrektor Techniczny

Janusz Łasocha
tel: +48 531-38-48-65
mail: jlasocha@profix.krakow.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

łukasz wach

Kierownik budowy

Łukasz Wach

tel. 531-50-63-18
mail. lwach@profix.krakow.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Dawid Mucha

Kierownik Budowy

Dawid Mucha
tel: +48 604-58-85-22
mail: dawid.mucha@profix.krakow.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

bartłomiej Barglik

Kierownik Budowy

Bartłomiej Barglik
tel: +48 533-30-78-75

mail: bbarglik@profix.krakow.pl

DZIAŁ ZAOPATRZENIA

Marek Targosz

Kierownik ds. Zaopatrzenia

Marek Targosz
tel: +48 502-33-46-63
mail: mtargosz@profix.krakow.pl

DZIAŁ FINANSOWY

Joanna Targosz

Specjalista ds.Finansów

Joanna Targosz
mail: joanna.targosz@profix.krakow.pl

DZIAŁ FINANSOWY

Anna Zawadzka

Specjalista ds.Finansów

Anna Zawadzka
mail: azawadzka@profix.krakow.pl

BIURO

Jagoda Wincenta

Biuro – Sekretariat

Jagoda Wincentak
tel: +48 12-653-04-21
mail: profix@profix.krakow.pl

Siedziba - Kraków