Kontakt

Informacje kontaktowe

Firma Profix jest czołowym w Polsce wykonawcą kompleksowych projektów hal stalowych oraz ich realizacji. Siedziba firmy Profix znajduje się w Krakowie przy ulicy Lipskiej 16. Zapraszamy do naszego biura codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16.

NIP: 678-005-20-78,
REGON: 350524775,
KRS: 0000095957

Adres firmy:

ul. Lipska 16
30-721 Kraków

Biuro – kontakt:

tel. 12 653 04 21
tel. 12 653 04 23
fax. 12 653 04 25
e-mail: profix@profix.krakow.pl

Zapraszamy:

Poniedziałek – Piątek w godz.: 8-16

Kontakty ze specjalistami

Dział Handlowy

Krzysztof Targosz – handlowiec odział KRAKÓW
tel. +48 531-531-223
e-mail: ktargosz@profix.krakow.pl

Krzysztof Piech – handlowiec odział KRAKÓW
tel. +48 501-242-687,
e-mail: kpiech@profix.krakow.pl

Tadeusz Adam Targosz – handlowiec odział KRAKÓW
tel. +48 531-506-893,
e-mail: tatargosz@profix.krakow.pl

Jarosław Wawrzyk – handlowiec odział KRAKÓW
tel. +48 792-79-67-00,
e-mail:  jaroslaw.wawrzyk@profix.krakow.pl

Marek Jurewicz – dyrektor handlowy odział GDAŃSK
tel. +48 531-402-810
e-mail: mjurewicz@profix.krakow.pl

Dział Techniczny

Janusz Łasocha – Inspektor nadzoru:
tel. +48 531-384-865
e-mail:  jlasocha@profix.krakow.pl

Dawid Mucha – Kierownik budowy:
tel. +48 604-58-85-22
e-mail: dawid.mucha@profix.krakow.pl

Bartłomiej Barglik – Kierownik budowy:
tel. +48 533-30-78-75
e-mail: bbarglik@profix.krakow.pl

Dział Finansowy

Joanna Targosz
e-mail:  joanna.targosz@profix.krakow.pl