займ на карту займ на карту срочно без отказа

Najnowsze wpisy

Materiały na dach hali stalowej

Z czego zbudowane są dachy hal stalowych?

Hale stalowe najczęściej pełnią funkcje hal magazynowych, logistycznych, sportowych, handlowych oraz targowych. Są tanie w budowie oraz lekkie. Równie ważna co obudowa ich ścian, jest obudowa dachu ich dachu, mająca ma za zadanie ochronę hali przed wpływem czynników atmosferycznych: wiatru, deszczu, śniegu, gradu czy nagłych spadków temperatur. Czytając nasz wpis, dowiesz się, z czego zbudowane...

Czytaj dalej ›

Budowa hal stalowych

Konstrukcje hal stalowych

Myślisz o wybudowaniu hali magazynowej, logistycznej, sportowej, handlowej czy targowej? Zdecyduj się na wybudowanie hali stalowej. Niskie koszty budowy i krótki czas realizacji inwestycji to tylko niektóre z jej zalet. Ważne są także lekkość konstrukcji, a także duża rozpiętość przy niewielkiej liczbie podpór.

Czytaj dalej ›

Stalowa hala

Konstrukcje stalowe producent

Hale stalowe są obecnie niezwykle popularne. Trwałe i bezpieczne w użytkowaniu, mogą służyć jako hala magazynowa, produkcyjna, pawilon handlowy lub kontener mieszkalny. Dzięki ocynkowanym profilom stalowym, izolacji z płyt poliuretanowych, wełny mineralnej i styropianu są nie tylko niezwykle wytrzymałe, lecz także odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Czytaj dalej ›

Hale stalowe - wszechstronność - obraz

Projekty hal stalowych

Hale stalowe to konstrukcje obecne niezmiernie popularne ze względu na swoje liczne zalety. Są trwałe i bezpieczne w użytkowaniu. Ponadto mogą służyć jako hala magazynowa, produkcyjna, pawilon handlowy lub kontener mieszkalny. Doskonale sprawdzą się jako suche i ciepłe miejsca przechowywania towarów.

Czytaj dalej ›

hal stalowych

Zastosowanie hal stalowych

Hale stalowe są coraz bardziej popularne, głównie ze względu na trwałość oraz bezpieczeństwo użytkowania. Użytkownicy chwalą sobie także ich wszechstronne zastosowanie. Zanim je poznamy, przyjrzyjmy się ich budowie.

Czytaj dalej ›

Hale stalowe

Hale stalowe: zastosowanie

Ogromne hale stalowe kojarzą się większości z nas z halami produkcyjnymi lub magazynami. Niewiele osób wie jednak, że hale stalowe mają wiele innych zastosowań i to w przeróżnych branżach. Dobrze zaprojektowana hala może pełnić funkcję zwykłego budynku, zarówno o przeznaczeniu przemysłowym, jak i mieszkalnym. Warto poznać te obiekty bliżej.

Czytaj dalej ›

produkcja hal stalowych

Produkcja hal stalowych

Jeśli szukasz obiektu, który doskonale spełni funkcje zarówno hal produkcyjnych, magazynowych, logistycznych, sportowych, dla rolnictwa, handlowych czy targowych, hale stalowe są tym, czego szukasz. Ich produkcja jest niezwykle prosta, szybka i tania.

Czytaj dalej ›

Serwisowanie hal stalowych.

Serwis hal stalowych. Co warto o nim wiedzieć?

Wszystkie obiekty po latach użytkowania powinny przechodzić serwis lub remont generalny. Zazwyczaj już po kilku latach wymagają drobniejszych prac naprawczych. Nie inaczej dzieje się w przypadku hal stalowych, które co jakiś czas powinny być rzetelnie serwisowane. Na czym polega taki serwis?

Czytaj dalej ›

popularność hal stalowych

Dlaczego hale stalowe stają się coraz bardziej popularne?

Popularność hal stalowych rośnie z roku na rok. I nic w tym dziwnego. Coraz więcej firm decyduje się na to rozwiązanie, zamiast budować tradycyjne hale z pustaka. Hale stalowe są o wiele tańszym rozwiązaniem, jednak nie tylko z tego powodu zdobywają uznanie wśród inwestorów.

Czytaj dalej ›